| LuminitaRoz a întrebat:

Cand sterg o conversatie de pe mess, i se sterge si celelaltei persoane? adica nu o mai are? va rog sa imi raspundeeti!

3 răspunsuri:
| Scriitoarea a răspuns:

Buna.Din cate stiu eu, nu se sterge decat la tine, adica tu stergi conversatia pe id-ul tau.Persoana cu care ai vorbit are conversatia pe id-ul ei.Deci sunt 2 seturi de conversatii, unul la tine si unul la aceea persoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Ti se sterge doar tie, celeilalte persoane ii ramane in arhivawinking

| SoniaMihaela a răspuns:

Nu! persoanei respective ii ramane.