| JackieSue a întrebat:

Cand sunteti tristi, ce faceti sa va inveseliti?

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ies cu prietenii prin oras, ascult muzica si incerc sa gandesc cat se poate de pozitiv.In general sunt o persoana optimista.big grin

Anna
| Anna a răspuns:

Sun un prieten cate stie sa ma faca sa rad, ori plang ca sa ma descarc, ies in oras cu prietenii, vizionez un film, mananc ciocolata, ascult muzica, cant.etc

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sotul meu care ma inveseleste intotdeauna si nepoteii mei.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mananc ciocolata... Sau... ascult o muzica ce-mi place. Beatles au reusit intotdeauna sa ma binedispuna.

| alexa a răspuns:

Ascul muzica, dansez incerc sa gandesc pozitiv, sa ma bucur de viata, ies in oras k daca stau in ksa mai deprimata ajung...
km asta ar fi
si cel mai important nu ma gandesc la motivul pentru care sunt suparata pentru ca stiu ca orice ar fi va trece si vor veni din nou zilele bunewinking

| Kyky a răspuns:

Ascult o melodie care transmite un mesaj optimist sau cu text vesel, imi sun prietenii si ies cu ei la distractie sau ies la o plimbare.

prfml
| prfml a răspuns:

Ascult muzica sau ma intalnesc cu prietenii.

Răspuns utilizator avertizat
| adynna_8265 a răspuns:

Ma uit pe youtube la faze comicelaughing sau dansez k nebuna prin casa...sau dau drumu la muzica la maxim si fac curat tongue

| laura_2327 a răspuns:

Me uit la televizor si uit de ce sunt trista.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica, Lanny Kravitz sau Nickonblack