| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti tristi ca sa va inveseliti?

11 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai,am niste prieteni care atunci cand ma simt aiurea, stiu sa imi ridice moralul si dupa ma simt super bine love struck

| beautifulkiss a răspuns:

Buna ascult muzica.Muzica este cea care mereu te relaxeaza, ca si o baie calda cu spuma.Numai bine.

| 女明DongRi a răspuns:

Ma uit la video`uri care te fac sa cazi de pe scaun de ras, sau pur si simplu meditez daca sunt trista la ce s`a intamplat, da` n`ascult muzica sad/emolaughing. sau ma plimb daca e frumos afara.big grin

| No a răspuns:

Ma uit la Tv.citesc reviste si incerc.incetul cu incetul.sa-mi ridic moralul. straight face Daca asta nu functioneaza, ma gandesc si eu la altceva. ceva frumoss :X

| unknownboy a răspuns:

Daca nu esti amatoare de droguri. Ia o sticla de vin rosu si un pachet de tigari da`i muzica la maxim. Cand simti ca esti "high " cheama un prieten pe afara si o sa ai o zi buna big grin

| Tron a răspuns:

Beau un Pepsi si ascult muzica.Stii cum imi revin.Stai ca eu chiar acum ma duc sa imi iau un Pepsiwinking

| Tron a răspuns:

Ma mai joc cu Cubul Rubik, iti recomand unulwinking

| Pinky_8498 a răspuns:

Citesc bancuri sau caut pe net imagini haioase.hee hee

| gogaie a răspuns:

Poate găsești aici răspunsul tău http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/

| BacaCostin a răspuns:

Ascult manele laughing) de jale laughing) glumesc...
Vorbesc pe mess cu baieti ascult muzica si fac caterinca cand ma joc counter strike laughing si cand vreau sa ma inveselesc ma uit la robotzi laughing)

| george312 a răspuns:

Ascult muzica.ador sa ascult muzica si sa cant.