| LawlietL886 a întrebat:

Când te duci la psihologul școlii și discuții diverse cu el, acesta e obligat să-l anunțe pe diriginte despre problemele elevului?

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu, nu ar trebui sa anunte fiindca totul este confidential.

| FaraNumePls a răspuns:

Teoretic : o să rămână doar intre voi.
Practic : află toată școala + școlile vecine.

| Nemessys a răspuns (pentru FaraNumePls):

Ti s-a intamplat?

| FaraNumePls a răspuns (pentru Nemessys):

Din păcate da.

| BIoody a răspuns (pentru FaraNumePls):

Trist laughing

| FaraNumePls a răspuns (pentru BIoody):

Oh si nu numai mie. De aceea la noi nu prea merge lumea acolo laughing
Eu n-am zis nu știu ce, doar eram puțin confuz din cauza unui lucru din viața mea dar a fost o tipă care a vorbit despre ce a făcut cu iubitul ei și gândește-te că a aflat toată școala.

| LawlietL886 explică (pentru FaraNumePls):

Păi....psihologul nu era parcă persoana căruia îi spuneai totul despre tine, gen... pute-ai să-i spui tot ce gândești, și el după să-ți dea sfaturi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Din contra in mare parte trebuie sa ramana confidential, in mare parte afla toata clasa.