| L4500 a întrebat:

Cand urinez ma ustura foarte tare, simt mereu ca sunt plina dar cand ma duc la baie nu fac nimica, si ma doare foarte tare mai jos de burta.Cred ca am racit la ovare stie cineve un tratament sau ceva ca ma doara in zona aia.Dau fundita

2 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la doctor, el stie ce sa-ti dea ca sa-ti treaca.

| 4Yourself a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la medic, dar incearca sa faci bai fierbinti. Incearca cu bicarbonat si da-te cu crema de galbenele. Ma anunti daca iti este mai bine. OK?