| DarkStarGW a întrebat:

Cand va simtiti nasol, adica atunci cand te simti tradat si te certi cu toata lumea si te enervezi cum treceti peste? Ce va face sa va simtiti mai bine?

Răspuns Câştigător
| andreeamihele a răspuns:

Sa stau singura si sa ma gandesc la ceea ce am facut rau si la ceea ce am facut bine.
Daca eu sunt cea care a gresit, si eu am fost cea care a provocat toate certurile nu m-as putea ierta niciodata si atunci, imi cer scuze imediat.
Dar!
Daca stiu ca eu nu am nicio vina si sunt si mintita, atunci nici nu mai aduc vorba de iertare.

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Muzica, muulta muzica.

| albastrualb77 a răspuns:

O perioada de liniste si singuratate ca sa imi adun gandurile si sa vad ce voi face pe viitor, adica in cine sa am incredere si in cine nu...

| sophieLY a răspuns:

Bună!
Eu mânânc ciocolată şi ascult asta:
http://www.youtube.com/watch?v=2EsMHFXdLxI.
Pa pa!

| DarkStarGW explică (pentru sophieLY):

Frumosa melodie multumesc de raspuns big grin

| daηă a răspuns:

Muzica mă face tot timpul să mă simt mai bine. La fel și serialele, care mă distrag și dulciurile (mai ales ciocolata), animalele...

| drogh a răspuns:

Depinde în ce fel vreau să mă descarc. Ori ascult nişte muzică tristă până mi se face rău, ori mă pun să-mi fac un ceai fierbinte şi să mă uit la un film să uit de tot, ori mă duc să mă plimb singură ca să îmi pun gândurile în ordine. Sau ar mai fi o posibilitate, să mă duc să joc volei, sportul ăsta mă calmează şi e foarte bun pentru descărcarea nervilor că în timp ce loveşti mingea parcă te simţi mai altfel.

| StefaniaM a răspuns:

Prajiturelele yum yum big grin