| pussycat_9041 a întrebat:

Cand va simtiti nasol...adica va vine sa plangeti eu stiu...chestii din astea. Ce faceti ca sa treceti peste?straight face

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Acult muzica trista.Sau orice fel de muzica.Sau vorbesc la telefon.

| Deny93 a răspuns:

Poi eu una ascult muzica mai ritmata...ca sa ma faca sa ma simt mai bine...sau ies cu prietenele sh ma distrez:*:*

| Tiffany89 a răspuns:

Ascult piese siropoase si plang apoi imi trece.
Sau imi sun ceva prietena si rademwinking

| Revelation a răspuns:

Gandul unei persoane dragi, blande... un erou din carti, un(o)
prieten(a) foarte apropiat, uneori sa plang pana imi trece si ma simt mai bine, sau cel mai stupid lucru : cand plang si ma pun in pat ma i'a somnul si cand ma trezesc ma simt mai bine... big grin