| AntoniaSmile a întrebat:

Cand vine justin bieber in romania?

Răspuns Câştigător
| robert1239 a răspuns:

Oricand. Daca imi dai funda ii dau un bip si vine.smug

311 răspunsuri:
| Arculet a răspuns:

Sa speram ca se prabuseste avionu' cu care vine rolling on the floor

| DD_4997 a răspuns:

Daca ar avea de gand sa vina crede-ma toata lumea ar afla nu ar fi nevoie sa pui intrebarea asta-aici. A organizat el un concurs cu voturi unde are cei mai multi fani acolo va merge insa din 100 si ceva de tari Romania s-a situat doar pe la mijloc.Asta e odata tot o sa ajunga si pe aici(Doamne ajuta)

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Daca te intereseaza deja este in Romania happy

| Marijuana187 a răspuns:

Nu va veni, l-am castrat si l-am sechestrat in beci...deci numai exista Justin biberon!

| GeorgeGabriel a răspuns:

O sa vina dar cu capu rupt

| LOReDANa_8414 a răspuns:

Da sa vina daa in galati

| Yulii a răspuns:

Cand va avea el chef.Asteapta si vei vedea si eu sunt fana si as da price sa il mai vad inca odata pe JB!

| daηă a răspuns:

Cand adormi tu...in vise laughing oh go on

| vldidle a răspuns:

Maine laughing

| adrian_7273 a răspuns:

Nu apuca sa sa coboare din avion si cativa baietasii o sal aranjeze mai mult ca sigur.

mama ce mas mai distralaughing
oricuum baiatu ala (nu stiu seamana cu o fata dar fie ii zic baiat) nu prea stie sa cantehappy

| Al33 a răspuns:

O sa vina atuncia cand o sa stie sa cantelaughing

| Alisa_1731 a răspuns:

Va veni pentru copii din orfelinate si va rog, cand vine comportativa mai normal...sa nu fuga din prima

| Amyo6 a răspuns:

Daca vrei sa vina.mai ai de asteptat mult si bine. daca imi dai fundita vin eu in locul lui.si eu siu sa cat melodiile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa nu vina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zicea in revista popcorn acum 2-3 luni ca s-ar putea sa ajunga in vara asta si pe la noi prin tara ar fi f. ff. marfa cred ca as fi prima la concertul lui.eu am auzit de el inaintea voastra eu stiam de el de prin decembrie si el a aparut pe posturile de muzica ale noastre de-abia prin aprilie-mai. oricum ce conteaza. atata timp cat e dragut mumos are o voce de milioane chiar daca umi il considera o fetita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni cu siguroanta ori in buc. ori in const. dar asa cum noi am auzit de america asa si JUSTIN BIEBER a auzit de romania.eu as fii sigur in 1 rand ca sa-l vad si sa-i atnig mainile lui cele minunate, delicate.fine,fermecatoare,etc.asa cum voi fanele exasperate vreti numai averea si faima cuceritorului inimii mele eu pot sa ma descurc cu banii dar el aaaaa este un inger cazut pe pamant mie la un baiat imi plc de obicei doar inima lui+sa ma plc.asa sunt eu cu eu cu justin bieber. i-am trimis-o si lui justin bieber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni cu siguroanta ori in buc.ori in const.dar asa cum noi am auzit de america asa si JUSTIN BIEBER a auzit de romania.eu as fii sigur in 1 rand ca sa-l vad si sa-i atnig mainile lui cele minunate,delicate.fine,fermecatoare,etc.asa cum voi fanele exasperate vreti numai averea si faima cuceritorului inimii mele eu pot sa ma descurc cu banii dar el aaaaa este un inger cazut pe pamant mie la un baiat imi plc de obicei doar inima lui+sa ma plc.asa sunt eu cu eu cu justin bieber.i-am trimis-o si lui justin bieber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Numele meu e alex din botosani.Asi vrea sa vii tare mult la mine acasa str.este alexandru cel bun pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pun pariu ca mai avem mult de asteptat.cred ca habarnare de Romania, dar nu este adevarat, are foarte multi fani aici... daca ar veni lar surprinde si pe el.nu stiu ce sa spun.tot caut pe google dar nimic.pe situl oficial spune doar despre un turneu in america care se va termina cu doua zile inainte de craciund, deci revin la ce am spus mai avem de steptat...sorry,rilly sorry.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2011.cand va fi turneul in jurul lumii;) http://bieberuniverse.weebly.com/1/post/2010/07/world-tour-2011-dates.html citeste asta.scrie acolo :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu cu toate ca si eu as vrea sa vina!
Dar chiar nu stiu. Probabil ca va veni aici daca a venit aerosmith si ACDC sau multe altele poate printre ele o sa vina si JB nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi, la 14:00 este aici! am surse va canta in baie la mine!laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vii in Romania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vi justin bieber in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa vie la Sacele la mine si mama mea zice ca ii este dor de justin bieber si justin bieber ii plac dulciurile si eu am 80 de dulciuri.Eu am 9 ani si jumatate in clasa a4a C.
ma numesc nicole bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber va veni in Romania cand va vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madutza vezi-ti de traba ai inteles pentru toata lunea il stie si asteapta sa vina in Romania da dar numai ca Romania asta condusa de basescu este un gunoi de acea de abia astept sa implinesc 18 ani peste 6 ani si sa plec in canada in orotrio sa il vad in concert si acelasi timp si in realitate si as vrea sa primesc si un autograf de la el desi am unul dar l-am vazut cand aveam 7 ani si nu prea stiam cine e intelegi in olanda l-am vazut si pe el si pe john cena am autograf de la amandoi si poze cu ei va pup i love you justin bieber jb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu stiu multe despre el am fost la New York la concert la el vin spre vara in 2011 credeti-ma