| AntoniaSmile a întrebat:

Cand vine justin bieber in romania?

Răspuns Câştigător
| robert1239 a răspuns:

Oricand. Daca imi dai funda ii dau un bip si vine.smug

311 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2011.cand va fi turneul in jurul lumii;) http://bieberuniverse.weebly.com/1/post/2010/07/world-tour-2011-dates.html citeste asta.scrie acolo :P

| ILuvJB a răspuns:

Poate anul viitor pentru ca anul asta uita-te: http://www.justinbiebermusic.com/events.aspx...deci nu scrie nici o Romania... poate anul viitor:(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu cu toate ca si eu as vrea sa vina!
Dar chiar nu stiu. Probabil ca va veni aici daca a venit aerosmith si ACDC sau multe altele poate printre ele o sa vina si JB nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi, la 14:00 este aici! am surse va canta in baie la mine!laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vii in Romania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vi justin bieber in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa vie la Sacele la mine si mama mea zice ca ii este dor de justin bieber si justin bieber ii plac dulciurile si eu am 80 de dulciuri.Eu am 9 ani si jumatate in clasa a4a C.
ma numesc nicole bieber

| StephStefania a răspuns:

In 2011 in iunie sau iulie happytongue:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber va veni in Romania cand va vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madutza vezi-ti de traba ai inteles pentru toata lunea il stie si asteapta sa vina in Romania da dar numai ca Romania asta condusa de basescu este un gunoi de acea de abia astept sa implinesc 18 ani peste 6 ani si sa plec in canada in orotrio sa il vad in concert si acelasi timp si in realitate si as vrea sa primesc si un autograf de la el desi am unul dar l-am vazut cand aveam 7 ani si nu prea stiam cine e intelegi in olanda l-am vazut si pe el si pe john cena am autograf de la amandoi si poze cu ei va pup i love you justin bieber jb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu stiu multe despre el am fost la New York la concert la el vin spre vara in 2011 credeti-ma

| RwoarrxKandii a răspuns:

In primavara anului 2011 va face un tur in absolut TOATA Europa love struck deeeci... day dreaming

| justinlove a răspuns:

Anul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sms 1403* VOT10 PLSSS VOTATI http://bravonet.ro/blog/voteaza-posterele-bravo-3/2010/11/22/?cp=11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei buna. si mie mi-ar placea sa vina JB in Romania nu ca unii de pe aici.in fine. tot ce pot spune e ca vine in 2011 asa stiu. cauta si tu pe google ca scrie. da sigur-sigur nu stiu daca vine atunci, sa fim seriosi e criza. adica daca vine el cred ca o sa plateasca toti adica cine n-ar vrea sa-l vada pana si un antifan ar veni oh go on da n-ai ce sa le faci mai ales desteptului aluia care a scris aici ca "Nu apuca sa sa coboare din avion si cativa baietasii o sal aranjeze mai mult ca sigur.

mama ce mas mai distralaughing

oricuum baiatu ala (nu stiu seamana cu o fata dar fie ii zic baiat) nu prea stie sa cante " n-ai ce sa le faci asa sunt baietii si mai ales mai este si analfabet laughing. gelosi pe cariera lui. kisses

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In decembrie 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 23 decembrie 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber vine pe data de:23. 12. 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JUSTIN DREW BIEBER va sosi in Romania pe data de:26. 11. 2011
Va avea loc la Bucuresti(la Sala Dalles)
Bani:intre 100-200 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In august 2011 si biletele se pun in vanzare din martie asa am auzit

| Girl22 a răspuns:

Vreau Sa vina cu siguranta Justyn Bimber! il ador Si Cine stie Cand vine...

| Girl22 a răspuns:

Imi doresc sa vina cu adevarat stiu ca toti iniubim dar habar nu are de Romania crying

| Iustiina a răspuns:

4 iunie sau iulie 2011 funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am on intrebare pentru cea cre spune ca i-a trimis porcaria aia cu ingerul cazut pe pamant ...crezi ca JB intelege limba noastra? zic si eu asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a aratat la tv la Antena1 ca vn in Romania sa ajute copii orfani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci vine in 2011 ca a dat la stiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2011 sigur. a dat si la stiri.