| ioanaioanaioanaioana a întrebat:

Candidez pentru presedentia clasei... contra colegei mele de banca, o prietena foarte buna si o alta prietena, mai putin buna. Trebuie sa imi fac afise, sa am un slogan, sa spun ce as vrea sa fac pentru clasa... Problemele sunt:
1. Nu stiu cum sa fac un afis pe calculator.
2. Nu stiu ce vreau sa fac pentru clasa (in afara de faptul ca vreau sa fie toti copiii uniti si sa nu se mai certe etc.)
As vrea sa va rog sa ma ajutati cu campania...
-Cum se face un afis pe calculator?
-Ce slogan sa am?
-Cum sa fac colegii sa ma voteze?
-Ce sa spun ca vreau sa fac pentru clasa?
Multumesc pentru ajutor!

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Poti face un afis in paint (are foarte multe functii, gasesti tutoriale). Daca nu stii ce sa faci pentru clasa de ce mai candidezi? straight face