| ioanaioanaioanaioana a întrebat:

Candidez pentru presedentia clasei... contra colegei mele de banca, o prietena foarte buna si o alta prietena, mai putin buna. Trebuie sa imi fac afise, sa am un slogan, sa spun ce as vrea sa fac pentru clasa... Problemele sunt:

1. Nu stiu cum sa fac un afis pe calculator.

2. Nu stiu ce vreau sa fac pentru clasa (in afara de faptul ca vreau sa fie toti copiii uniti si sa nu se mai certe etc.)

As vrea sa va rog sa ma ajutati cu campania...

-Cum se face un afis pe calculator?

-Ce slogan sa am?

-Cum sa fac colegii sa ma voteze?

-Ce sa spun ca vreau sa fac pentru clasa?

Multumesc pentru ajutor!
(Nu candidez sa ma aflu in treaba)

1 răspuns:
| advzxcxzxc a răspuns:

Printeaza o poza cu tine apoi sa imbunatatesti clase cu scaune noi banci noi etc. profesorilor un + de confort siflori pentru oxigen iar sloganul sa fie '' scoala perfecta" iar colegii sa te voteze spune-le ca vei candida pentru pauze mai lunci (ii poti intreba ce la plac si candidezi pentru ceea ce le plac si la final pentru clasa sa complimentezi profesorii si elevii ca sunt minunati ca t-ei da viata pentru ei etc. succes