| anonim_4396 a întrebat:

Candy-candy, Sandy-belle, Alice in tara minunilor, Perrinne, Cartea Cartilor, Casa zburatoare. V-ar placea sa revedeti aceste desene animate? V-ar placea sa traiti in"lumea basmelor"?happy

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cu siguranta. Mereu am fost un visator. Genul care sa doreasca sa salveze printesa si s-o trezeasca printr-un sarut.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-au placut basemele la nebunie. Mi-au fost citite si le-am citit mai tarziu si asta mi-au dezvoltat imaginatia.Acum,e timpul meu sa scriu basme nu despre zmei si feti-frumosi ci despre oameni simpli, normali care sunt cu adevarat niste eroiwinking

| Leea1234 a răspuns:

Ooo eu am o saptamana de cand am inceput sa urmaresc candy-candy, am gasit pe youtube si usor usor vreau sa le revad pe toate!
ai uitat de
http://www.youtube.com/watch?v=KOB-ZMDDIGU
si de
http://www.youtube.com/watch?v=cSoDgfoVlcQ
am preferat sa nu-ti dau nume ca sa fie mai emotionant!
app ...perrinne ai gasit undeva pe net unde poti vedea seria? eu am cautat si nu am gasit, daca "da" te rog mult sa-mi dai si mie link-ul!

| Barajag a răspuns:

In sfarsit cineva care ne reaminteste frumoasele desene animate de la care parintii cu greu ne lua din fata tv. Da mi-as dori sa le revad si tot la fel de mult mi-ar placea sa traiesc in lumea basmelor.Mersihappy

| adysnake a răspuns:

Da sunt super cine vrea sa le revada le gasiti pe: www.desene-animate-online.net;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite Andruta http://www.youtube.com/watch?v=aHRW3DUe81M;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sandy-belle si Padurea verde!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mi-as dori f mult sa revad Sandy-belle, nu l-am gasit pe nici un site, dar am fost incantata sa revad Candy-Candy pe un site din Spania caci este unde locuiesc si mi-a facut o deosebita placere tin sa va spun ca seria intreaga se poate gasi pe megavideo si puteti evita restrictia prin resetrea rooterului va pooop dulce si sper sa gasiti seriile de desene animate care ne-au umplut si ne-au influentat atat de mult copilaria

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| niko86vio a răspuns:

Da