| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai fericita zi din viata voastra? (sunt curioasabig grin)

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inca nu a ajuns acea zi, pana acum am avut parte de multe zile fericite si triste. In viitor va fi la fel.

Apache
| Apache a răspuns:

Nu prea am din ce alege...

| Downfall a răspuns (pentru Apache):

Pai sigur ai avut vreo zi mai frumoasa ca altele...doar n-ai avut numai zile proaste, nu?

| Apache a răspuns (pentru Downfall):

Ma...am si zile bune.dar in general sunt proaste si anoste
cred ca o zi buna a fost cand a venit mama mea de la munca din Italia ...cand eram mic *cam 10 ani *

| elasexygagica a răspuns:

Cand mi-am inceput viata sexoasalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai frumoasa zi din viata mea a fost cand eram militar in termen; aveam 2 luni si un soldat -in poligonul de tragere- a intors arma spre mine avand un glonte pe teava; evident ca nu putea trage pentru ca piedica era pusa si deci nu era nici un pericol; dar spun ca am fost foarte fericit pentru ca a fost observat de un gradat,care,pentru imprudenta comisa,i-a dat un mare bocanc in gura; evident- e de inteles- ca eu nu-l suportam pe colegu' deoarece era foarte plin de el,turnator,si incult; totusi,asa prost cum era,a reusit sa termine alaturi de mine scoala de gradati,iar dupa un an ne-am eliberat amandoi,cu tresele de caporal pe umar, dar, din pacate el avea si un dinte mai putin! cam asta e; ne auzim data viitoare cand ne vei intreba despre ce-a mai trista zi...;

| Downfall a răspuns (pentru anonim_4396):

Fii atent ca pun intrebarea cu cea mai trista zi acum laughing
winking