| kyara10 a întrebat:

Care a fost cea mai mare greseala pe care ati facut-o si nu vi-o puteti ierta?

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Cred ca a fost..., anul trecut cand n-am mai vorbit cu taicamiu, 2 saptamani la rand, si nici cu maicamia nu prea vorbeam, am avut o criza emotionala atunci parca, nu mai tin minte exact care a fost motivul, dar stiu ca nu ar fi trebuit sa fac fapta asta. Cred ca trebui sa-ti stabilesti intr-o viata ce e cu adevarat important pentru tine si ce nu, familia ar trebui sa fie pe primul plan! Ceau, si trimite si tu intrebari mai veselehee hee

2 răspunsuri:
| R0CA19 a răspuns:

Nu cred ca iti va zice cineva deoarece e personal.

| Numero1 a răspuns:

Cand m-am imbatat bors si m-am dat la cea mai de treaba prietena pe care am putut-o avea vreodata, sau cand am dat in bunica mea... sad