Întrebare recomandată | RamonaS a întrebat:

Ce greseala considerati ca nu o puteti ierta?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

La mine e doar decizia de a accepta sau nu o persoana in continuare in viata mea. De iertat voi ierta mereu, mai bine spus voi intelege.
Nu avem dreptul sa omoram pe altii cu pietre doar pentru ca gresesc altfel decat noi.

9 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Dovada de prostie.

| 95Cosmin a răspuns:

Regretul e cea mai mare greseala pentru mine.

| Chrisz a răspuns:

Minciuna.

| zurick a răspuns:

Falsitatea,acea impresie care se preface care este altfel, care are 2feti.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Cea care nu se mai poate repara.

| DedeeAndreea a răspuns:

Să mă înşele iubitul meu\prietenul.Mai exact, infidelitatea într-o relaţie.
O zi placută.

| Flory1243 a răspuns:

Greselile ar trebui iertate dar cu riscul de a fii repetate.dar daca nu ierti nu poti sti ce va urma sa faci cu acea persoana.si poate o sa iti para rau. Dumnezeu ne iarta noua toate greselile deci si noi ar trebui sa facem la fel

| amalia025 a răspuns:

Infideliatea, tradarea din partea celei mai bune prietene... numai in vine nimic in cap in momentul de fata dar cred ca sunt destule

| YoMsG a răspuns:

Multe