| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai groaznic si trist moment din viata voastra? dar cel mai minunat? cel mai amuzant? si cel mai jenant? incep cu mine: cel mai groaznic-cand o persoana la care tin enorm m a jignit. minunat-cand am stat in aproprierea acelei persoane in microbuz. amuzant-cand..nu stiu. jenant-cand am raspuns in locul altei colege cu acelasi nume (iar acea persoana buclucasa era in clasa-il cheama sergiu). la voi care au fost?

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Cel mai trist: cand eram in clasa a 2a aveam un catel. Am petrecut doar 2 luni impreuna deoarece a murit sad. Am plecat la scoala dimineata cu gandul ca, atunci cand voi ajunge acasa il voi revedea mai sanatos insa atunci cand parintii au venit dupa mine mi-au spus ca el nu mai este.

Cel mai minunat: Atunci cand am dat o petrecere de adio cu prietenii mei din Italia. Anuntandu-i ca ma voi muta in Romania mi-au facut o mega-petrecere impreuna cu parintii mei logic sarbatorin si ziua mea de nastere.

Cel mai amuzant : cand eram mica a vnit intr-o zi o prieten la mine pentru a ne juca cu papusile. A spus ca pleaca acasa ca sa-si ia papusile ei preferate. Eu m-am pus dupa usa pentru a o speria insa in loc sa o sperii pe ea am speriat-o pe bunica care s-a prefacut ca a lesinat si ca ii era rau. In timp ce plngeam la pieptul ei a ineput sa rada zicandu-mi ca m-a pacalit.

| mariukka a răspuns:

Trist:cind trebuia sa ma duc cu mama la un parc de distractii si abia asteptam apoi dimineata am adormit si am intirziat la autobus a fost cel mai trsi atunci.amuzant:eu cu prietena mea niam pornit la capitala Chisinau singure niam primblat si inapoi nu stiam cum sa venim cautam strazile fugeam pina la urma am gasit

| CrazzzyA a răspuns:

Groaznic - Multe
Minunat - Cand am dansat in fata unui public
Amuzant - Cand mi s-a **** un porumbel in cap dupa ce am citit in horoscop ca exact in acea zi era ziua mea norocoasa laughing
Cel mai jenant - Cand m-am certat cu un profesor

| FlyJack a răspuns:

La mine cred că a fost aşa:
Groaznic -> Când m-am despărţit de fostă, arăta prea bine să o laşi laughing
Minunat -> Când am luat 10 la un test dar habear nu aveam nimic.
Amuzant -> Sunt multe, nu le pot enumeră, îmi pare rău...
Jenant -> Atunci când zici, faci ceva iar toată lumea îţi reproşează înapoi cu "Taci" sau alte apelative jenante. Cam asta a fost la mine.
Sper că te-am ajutat! happy

| iynnasorina21 a răspuns:

Pai..groaznic:m.am despartit de iubitul meu minunat:cand alt baiat de care imi placea m.a intrebat daca vrea sa stau cu el amuzat:cand l.a sport am sarit pe capra, sus pe ea jenant:cand bunica mea a venit la scoala si l.a intrebat pe baiatul cu care stau cum il cheama si multe alte intrebari jenante