| Snowball a întrebat:

Care a fost cel mai urat cadou pe care l-ati primit de "Mos Nicolae"? big grin

Răspuns Câştigător
| Năpârlici a răspuns:

Pai nuielusa e cel mai urat cadou de ''Mos Nicolaie'', ea reprezinta faptul ca ai fost rau/rea pe parcursul anului happy Eu una nu am primit nuielusa.

6 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

O bata. De fapt am primit mai multe bate cand eram mica. Memories...

| BRG a răspuns:

Cînd eram mic primeam de la mama (deoarece moș nicolae nu există) ne lipsita joardă, pe lîngă toate celelalte cadouri minunate, dar al tău care a fost cel m ai urît cadou?

| Snowball explică (pentru BRG):

Stiu ca nu exista. Si nu am primit niciodata joarde...Pana acum nu pot spune ca am primit cadouri urate. Mi-au placut toate. big grin

| AlexJB a răspuns:

Da, pai in afara de nuielusa care te cam da de gol cand nu esti cuminte, nu exista cadouri urate. Toate sunt importante si trebuie sa ne bucuram de ele, sa respectam traditita. De obicei primesc lucruri frumoase. Mi-au placut toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am primit o varga cand eram la camin laughing.Tu?

| Snowball explică (pentru anonim_4396):

Eu n-am primit nimic urat. laughing