| Blazer a întrebat:

Care ar fi barbatul/femeia potrivita pentru tine? Avand in vedere ca perfectiunea nu exista ci doar tindem sa credem asta... spune in 8 idei, cum ai vrea sa fie.

4 răspunsuri:
| Lavynya95 a răspuns:

Barbatul potrivit pentru mine ...hmm:
1.Sa stie cum sa aprecieze o fata.
2.Sa nu fie prea sensibil sa planga din orice, dar nici sa fie prea rece, si niciodata sa nu verse o lacrima.
3.Sa ma accepte asa cum sunt eu, cu defecte si cu calitati si sa nu incerce sa ma schimbe pe placul lui.
4.Sa ma inteleaga si sa ma asculte.
5.Sa aibe o inima mare, si intotdeauna sa fie acolo unde este nevoie de el.
6.Sa ma faca sa rad atunci cand nici macar nu pot sa zambesc.
7.Sa imi arate afectiunea si iubirea lui exact asa cum stie el!
8.Sa aibe si defecte.Pentru ca fara ele nu ar fi uman!

| KittyPinker a răspuns:

1. netimid
2. dragut
3. ochi albastri sau verzi
4. par blond
5. skater sau biker
6. sa nu fie nesimtt
7. sa nu fie de acela - azi tu maine alta
8. sa se imbrace mistobig grinlaughing suna ciudat cuvantu misto" sa ma rog
fundawinking?puppy dog eyes

| VORTEX a răspuns:

1.intelegatoare
2.draguta
3.sa aibe acel ceva specia.
4.bruneta.
5.de aceeasi inaltime ca mine
6. iubitoare
7.cu simtul umorului
8.prietenoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul ideal ar trebui sa fie: blond, ochi albastri sau verzilaughingbig grin, inteligent dar nu geniu, amuzant, politicos, nici prea gras nici prea slab, asculta muzica care imi place si mie, stie sa asculte.
Da stiu, cer prea mult... oamenii mai pot visalaughing