| JetBlueJet a întrebat:

*Care ar fi cea mai mare diferenta de varsta pe care ai accepta-o intre tine si partenerul/partenera ta?
Pentru baieti:cu, cati ani ati accepta sa fie mai mica fata
Pentru fete:cu, cati ani ati accepta sa fie mai mare baiatul
tongue

30 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Minim 3 ani maxim 3 ani

| mgtow a răspuns:

Dar diferenta asta se aplica intre mine si tiru pe care il conduc (le schimba din 3 in 3 ani), nu o sa mai am ceva stabil niciodata. Camionu e femeie, amanta, nevasta si iubita pentru mine

| JetBlueJet explică (pentru mgtow):

Pai de ce nu iti faci o iubita pe care sa o plimbi cu tiru'? big grin

| Nitunitu a răspuns (pentru mgtow):

Schimba-ti atitudinea, daca o femeie te-a dezamagit poate este alta care te va iubi mai mult decat 10 la un loc...

Si tu meriti sa ai familie, copii si tot ce e mai frumos...

| mgtow a răspuns:

Ea ar trebui sa aiba permis CE sa conduca cu mine in echipaj dar firma nu accepta 2 soferi pe camion asa ca mai bine raman singur

| Alyra a răspuns:

Ceva gen, 10?
Oricum n-o să am eu partener, dar în fineee.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sunt casatorita de 28 de ani, iar sotul meu este mai mare cu 10 ani.
Niciodata nu s-a discutat diferenta de varsta pentru ca nu o bagam in seama!
O seara buna happy

| whatevernvm a răspuns:

| ToKen a răspuns:

3 ani maxim, azi 15 martie. Maine nu stiu.

| RareşTPUro a răspuns:

6 ani mai mica.

| RAY a răspuns:

Sincer daca are peste 18 ani e ok

| Nitunitu a răspuns (pentru RAY):

Si mama are peste 18 ani...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Max 6... pe acolo

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Diferenta dintre bunica si bunicul meu e de 14 ani laughing
Deci practic cand bunica a venit pe lume, bunicul isi facea buletinul. big grin LoL

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Ce tare happy atunci mai cresc si eu anii big grin
Dar tu?

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Pai incerc sa nu prea tin cont de varsta (in fine, atata timp cat nu e foarte vizibila diferenta nu prea imi pasa, dar pana la o limita ca nu poti sa ai 20 si sa fi cu unul de 40 chiar daca nu arata de 40. ) Intelegi tu
Ar fi de 7-8 ani. As putea sa o duc si la "extrem", de 10 tongue

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Asa. Forteaza limitele happy

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

big grin

| Nitunitu a răspuns (pentru JetBlueJet):

Alte vremuri taica...

| RainmakerX a răspuns:

Ce bunici smecheri ai :'>

Raspunsul meu il stii deja laughing

*Am raspuns doar ca sa-ti fac mai multe notificari, lel *

| R0R0 a răspuns:

Max. 7 ani!

| Idkidk a răspuns:

Maxim 6-7 ani.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Baiatul ar trebui sa fie mai mare cu 10 ani cred eu pentru a intemeia o relatie de lunga durata.(varsta minima a partenerei sa fie de 20 de ani).

| alexandrualind a răspuns:

Ori cat.

| FaraNume1245 a răspuns:

Momentan, maxim 3 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5-6 happy

| CristinaSNC a răspuns:

As accepta ca partenerul sa fie mai mare sau mai mic decat mine maxim cu 3-4 ani. ( am vazut si cazuri in care fetele sunt mai mari a baietii intr-o relatie )

| RorySan a răspuns:

Max 5-6

| Nitunitu a răspuns:

+-5 ani. Restul e deja prea mult...

| milkie a răspuns:

Maxim trei ani.