| Dyingfetus a întrebat:

Care ar fi cea mai mare greseala pe care o poate face un prieten, si nu il poti ierta in niciun fel.

5 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Sa te insele cu iubita... crede-ma am patit-o

| ladygaga a răspuns:

Sa te tradeze.
Tu sa-i zici toate secretele tale, ce ti se intampla, de cine iti place si ea/el sa ti le dezvaluie.
Am tipul acesta de colegi/e prin clasa. si nu am incredere deloc in ei/ele

Nu suport tradarea. Daca imi este prieten/a ar trebui sa fie un /o prieten/a adevarat/a nu pe jumatate.

Sa stea cu tine sa-ti zica, ca este bff si sa te barfeasca pe la spate si tu sa afli de la altii ce spune 'bff' a ta.

| Mariinaa a răspuns:

Buna!
Ca nu stie sa pastreze un secret si ca te injunghie pe la spate, de fata cu tine spunandu-ti ca-ti e BFF (ca sa zic asa)!
pa, pa

| anonym_5376 a răspuns:

Pai nu stiu de exemplu sa te tradeze sa le zica un mare sekret prietenilor sau sa iti fac vreun raw si sa afli ca el a fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te tradeze!