| Sara a întrebat:

Care e greseala care nu ti-ai ierta-o niciodata? Argumentati!

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sa-mi pierd demnitatea si respectul in schimbul a ceva; niciodata n-as fi capabil de asa ceva si nu mi-as ierta-o toata viata; sper sa rezisthee hee

| inna a răspuns:

Sa imi mint parintii.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Greseala de a-mi ierta greselile. N-as invata nimic din ele.

| dyanna a răspuns:

Sincer, daca nu as intra la liceul pe care mi-l doresc de cand am inceput scoala, pe motiv ca m-as emotiona la examene (asa cum mi se intampla foarte des) nu mi-as putea-o ierta never ever ever. de ce? pentru ca asta imi doresc cel mai mult pe lume: sa intru la cel mai bun liceu din oras, apoi sa intru la facultatea de medicina, si, in cele din urma sa ajung medic stomatolog. Si pentru ca stiu ca pot!

| Paula a răspuns:

Poi nu stiu, eu sunt de parere ca totul se intampla cu un motiv!

| diavolitza a răspuns:

Sa renunt la scoala, mas spanzura daca as face asta, sa fac doamne fereste un avort, mar inspaimanta gandul ca as omora un copil...si multe altele

| cici_6785 a răspuns:

Nu stiu, tot ce am facut pana acum sa zicem rau a adus un lucru bun, n-as avea o greseala care sa n-o pot ierta. Si a gresi e normal ca din greseli inveti

| dorin_9571 a răspuns:

Poy nu stiu daca nu as lua baku j nu as intra la academiesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa studiez mai mult, acum am luat-o de la capat. dar fiecare lucru trebuie facut la timpul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am facut facultate...asta cred ca nu pot sa mi-o iert niciodata... e singura mea greseala pe care am facut-o...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca indiferenta, nu poti sa fiu spectator la un furt electoral...

| yankee a răspuns:

Sunt multe greseli pe care le regret pana acum dar cea pe care nu mi-o pot ierta niciodata este faptul ca nu am avut curajul sa ii spun "te iubesc" la baiatul pe care acum l-am pierdut... iar acum suport consecintelesadsad