| urbanghost a întrebat:

Care ar fi o facultate de viitor dupa parerea voastra, care chiar merita urmata? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| larisa_8487 a răspuns:

Eu dau la fizica(medicala)...are legatura cu aparatura din spitale. e un domeniu de care stiu putini, este o facultate ft grea dar si cand reusesti castigi super binehappyplus ca locuri de munca sunt multe deoarece putini se specializeaza in asa cevahappy

1 răspuns:
Shin
| Shin a răspuns:

Facultatile de specialitate gen, constructii, medicina, drept... Oricum, la toate depinde foarte mult de cat de bine o sa te descurci (si daca reusesti sa o termini, ex: Constructii tongue )
Numai bine, S h i n