| Addiction a întrebat:

Care consideri ca e cea mai mare nedreptate a vietii?

Răspuns Câştigător
| AliiB a răspuns:

Cum unii s-au nascut suferind, iar altii sunt incredibil de norocosi.
Cum nimic nu mai e cinstit in viata.
Cum totul merge pe "preferinte", pile, bani
Ma rog sunt mai multe.

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Viata in sine!

| AndaWest a răspuns:

Diferentele care se fac de orice tip, rasismul si faptul ca femeile inca sunt considerate inferioare in 2011straight faceintoleranta in general, nu suport asa ceva.dar tie?

| AndaWest a răspuns:

Deci gandim la felhappy

| cristi202 a răspuns:

Nu exista mai mare nedreptate decit sa ti se ofere intrarea la un banchet unde te poti infrupta din toate (si nu sunt putine lucruri!), insa ti se da voie doar pentru 5 minute. Cam asa vad eu viata - un banchet de unde poti sa gusti o multitudine de lucruri, care iti ofera o multime de posibilitati, insa ti se dau prea putini ani ca sa le cunosti pe toate. Sunt atitea de vazut, atitea lucruri de incercat, atitea de experimentat incit ma intreb de ce nu am putea trai ceva mai mult, pentru a atinge mai multe posibilitati.

| Biiiiiia a răspuns:

Sa-ti ia Dumnezeu pe cineva drag oh go on

| Andreea028131 a răspuns:

Mi se pare foarte nedrept sa fi judecat doar dupa aparente, si bineinteles, in aceste conditii, vei fi judecat gresit. Si de asemenea, mai e nedrept ca oamenii buni sa sufere si cei rai sa o duca bine. Dar am incedere ca asta se va sfarsi. Si abia astept acea zi.

| Addiction explică:

σяίgίηaℓ tot ce s-a spus aici. cam asta cred si eu:*