| Nibichan a întrebat:

Care credeti ca ar castiga intr-o lupta piratii sau ninja? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| st3amgam3r a răspuns:

Ti-ai da seama cat de cat episodul asta din mo si foca dupa site-ul:http://creativemonkeyz.com/category/roboti/page/8/

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca ninja

| Musique a răspuns:

Scor egal.

| prizeFTW a răspuns:

Ninja. De ce? Abilitate, forta, dexteritate, viteza, agilitate mai mare!

| AnnyLovx a răspuns:

Ninja

| RMA a răspuns:

Cred ca ninja sunt mai bine antrenati si au arme sofisticate, dar nici piratii nu sunt mai jos pistoale sabii tunuri si alte chestii... oricum ninja 0_0

| NiCoLeCrIsTiNe a răspuns:

Hmmm... depinde daca piratul ar fi Jack Sparrow, evident el ar castiga, iar daca nu ninja ar invinge =]]

| CryssyCriss a răspuns:

Eu cred ca ninja, deoarece se misca mai bine decat piratii si plus de asta nici nu le lipsesc brate sau ochi sau chiar unul dintre picioare laughing Deci ninja...fiecare cu parerea luiwinking