| Micu_Iulia_1993 a întrebat:

Care credeti ca ar fi cea mai mare realizare a voastra?

Răspuns Câştigător
| Chillcs a răspuns:

Am 20 de ani dar ma gandesc mult la asta. cred ca o sa ma consider realizat cand o sa imi tin nepotul pe genunchi si o sa-i spun o poveste.

6 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Pai sunt cam mica si nu am facut cine stie ce. dar cred ca o sa am tot timpul din lume. ceaw!

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Cred ca ar fi daca as reusi sa fac tot ce mi-am propus, adica sa intru la liceul la care imi doresc pentru ca am medii foarte bune dar imi e frica de testelaughing, sa intru la facultatea la care imi doresc, sa fac cele 12 clase si poate chiar sa plec din tara..cam asta imi doresc eu si as fi fericita daca as reusi sa le fac pe toate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ajung in rai rolling on the floor.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Realizare in ce? In viata, in photoshop, in desen?

| superady98 a răspuns:

Sa devin patron la Mcdonalds laughing))

| Micu_Iulia_1993 explică:

In viata in ce altceva