mumoasa
| mumoasa a întrebat:

Care este cea mai mare realizare a voastra? big grinhappy

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

M-am schimbat, ...sunt total diferita acum fat d cum eram,.happy

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Faptul ca am pornit de foarte jos si am o cariera frumoasa si o casnicie minunata.

daniela
| daniela a răspuns:

Copilul meu

| DenissaDeea a răspuns:

In primul rand o familie/2.am reusit sa cladesc un loc mai sus in cariera.

| sabina a răspuns:

Bacu', permisu', anul 2 la UMF fara taxa, cam atat.

| selef a răspuns:

Merg singur la W. C. si ma sterg tot singur.

| yoanna73 a răspuns:

AM FACUT 2 FETE.SI DE CURAND MI-AM LUAT CARNETUL.

| beba a răspuns:

Am 2 facultati la activhee hee, un job pe care il ador, traiesc in tara in care mi-am dorit, peste o luna voi avea permisul de conducere grecesc, masina si anul viitor casa...toate astea fara ajutorul nimanui, prin munca cinstitahappyDeci, se poate!happy

| miry a răspuns:

Cea mai mare reealizare a mea va fi cand alaturi de sotul meu vom reusii sa ne renovam casa si vom avea un copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mare realizare a mea este de a avea mai mare incredere in mine si in sotul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca am doar 22 ani, realizarile mele sunt la scala mica happy
Permis, Master (SNSPA) pe care mi-l platesc eu si lucrez din anul 2 de facultate (ma bucur ca am reusit sa capat experienta din timpul fac si sa fiu independenta)

| chikitoka a răspuns:

Am invatat sa am rabdare..si asa am descoperit multi oameni frumosi, multe lucruri extraordinare si am vazut mult...am invatat sa fiu fericita si sa zambesc cat pot de deshappy