| Loredana_4793 a întrebat:

Care este cea mai mare realizare a voastra?

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Sincer n-am nicio realizare cu care sa ma mandresc... sper ca peste 5 ani sa am un raspuns mai bun pentru intrebarea ta si sa ma laud cu o realizare sau mai multe realizari in viata mea

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Colectarea de oi negre si/sau ratacite si reeducarea lorhee hee

| Bacemi a răspuns:

Daca e sa am o realizare e modul in care gandesc. Si asta nu se datoreaza doar mie. Au contribuit la ea familia, profesorii, oameni pe care nu ii cunosc dar ii admir si chiar si dusmanii mei.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiul meu. Numai bine!

| Face2face a răspuns:

Poate eu.deoarece m-am schimbat, si pentru mine pana acum asta e o realizare, nu mai sunt cea de dinainte big grin. Pup

| BS_5938 a răspuns:

Dezvoltarea rezistenţei mentale

Fără prieteni, fără părinţi în majoritatea timpului, fără fraţi sau surori, viaţa este foarte greu înţeleasă la 15 ani şi fiecare zi este o nouă încercare pentru a face totul la maximum, chiar şi singură... într-o companie dificilă