| Infernia a întrebat:

Care este cea mai mare realizare a voastra ?

Răspuns Câştigător
| Raluca1724 a răspuns:

Cea mai mare realizare a mea este că mi-am făcut şi îmi fac familia şi prietenii fericiţi şi le-am oferit încrederea, susţinerea şi ajutorul meu de fiecare dată cînd au avut nevoie, le sunt alături şi chiar dacă nu îi pot ajuta, caut mereu o soluţie ca să scape de probleme. Şi familia mea mă ajută mereu şi mă îndrumă pe calea cea bună ca să nu ajung un om de nimic. Dar încă nu am o vîrstă respectabilă şi înaintată ca să pot avea mai multe realizări. Dar deocamdată e de ajuns că îmi iubesc apropiaţii şi le împărtăşesc dragostea mea.

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Cea mai mare`?
Pai`...

1. Ma bucur ca am prieteni de incredera ---> Realizarea este ca i-am gasit happy

2. Ca am note bune ---> Realizarea este ca daca invat mult o sa am o cariera de succes pe viitor

3. Am devenit mai tupeista ---> Realizarea este ca acum stiu exact ce vreau si fac aproape orice sa obtin ce vreau

Daca am aceste 3 lucruri inseamna ca pe viitor o sa am prieteni de incrdere, o sa am o cariera de succes si o sa am o atitudine potrivita! happy

Sper ca m`ai inteles si ma bucur ca te-am ajutat! puppy dog eyes

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna
cea mai mare realizare a unui om ( nu neaparat doar a mea) este momentul in care iti potii " delimita" cunostintele
PRIETENI sau amici...bafta