| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Care este cea mai mare realizare a voastra? Fundita pentru cel mai frumos raspuns!laughing

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

As putea spune ca m-am schimbat foarte mult,numai sunt cum eram inainte, sunt buna cu persoanele care imi dovedesc ca merita iar cei care nu merita ii tratez cu indiferenta pentru ca doare cel mai mult, schimbarea asta mi-a facut foarte bine pentru ca mi-am dat seama ca in viata nu trebuie sa fi lasat in picioare trebuie sa ai si tu punctul tau de a ii face pe ceilalati sa vada ca nu esti asa cum te cred eiwinking

2 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Buna,
Pana in momentul acesta cea mai mare realizare a mea este ca am reusit sa intru la un liceu bun.

| Patrik a răspuns:

Cea mai mare realizare a mea este ca nu am realizat nimic big grin.