| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai mare placere a omului in general sau a voastra?
A mea este atunci cand obtin ce vreauhappy

10 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Personal,cea mai mare placere este formata din lucruri simple si banale care nu ar insemna nimic pentru altcineva, decat pentru mine!

| ElenaSA a răspuns:

A mea cand reusesc sa ajut pe celalalt.

| Sociopat a răspuns:

Cand imi ajung banii pentru droguri, mancare si alcool.Parca toate planetele se aliniaza si zeii imi ofera binecuvantare totala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A mea e când fac un om să zâmbească.

| Happyjump a răspuns:

In ziua de azi cea mai mare plăcere a omului cred ca sunt banii.

| anonim_4396 explică (pentru Happyjump):

Ai uitat de sex.

| Happyjump a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai uita omu', ce sa faci

| Me01 a răspuns:

Buna. Cred ca atunci cand se simte împlinit din toate punctele de vedere. E cea Mai mare placere.

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Pentru mine, personal, cea mai mare plăcere e atunci când reuşesc să trec peste o situaţie care, în mintea mea, este mult mai dificil de depăşit decât e, de fapt, în realitate.

| OQdpNet a răspuns:

Cea mai mare placere a omului este atunci cand creierul secreta o cantitate de seretonina si dopamina ce duce la stari de euforie, extaz sau cand corpul tau primeste o explozie de adrenalina.