| knnight a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun antivirus`si de ce`?

4 răspunsuri:
| Anutza2610 a răspuns:

Kaspersky este cel mai bun de cand il am nu am avut nici un virus in pc

| cosmina05 a răspuns:

Din cei care i-am avut eu norton e cel mai bun.iti apare care pagina este virusata.

| SERIOUX a răspuns:

Daca ai un computer performant iti trebuie kaspersky antivirus 2010(daca se poate original)-nimiceste si cei mai puternici virusi. E pe locul intai(cel mai puternic anrivrus). Daca computeru nu e asa de puternic iti trebuie: avast sau avira(sunt cele mai tari). La avira nu-ti sterge singur virusii trebuie sa-i dai tu sa stearga. Avastu ii sterge singuri si nici nu stii daca ai avut vreun virus. Crede-ma-funda?

| PooFree a răspuns:

Norton antivirus pentru ca de exemplu cind te joci intr-o joaca dar el gaseste virus el il sterge fara ca sa te intrerupe din joaca