| robert08 a întrebat:

Voi ce antivirus folositi? care credeti ca este cel mai bun antivirus?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Cel mai bun antivirus esti tu! Si zic asta si la propriu/literal. De obicei antivirusii la care trebuie sa platesti licenta sunt cei mai buni! Dintre antivirusii free/gratis iti recomand Microsoft Security Essentials.

| CosteaVlad a răspuns:

Eu folosesc Nod 32 v4. 0. 474. Legat de licenţă poţi căuta pe google coduri de activare că o să găseşti gârlă, şi o sa-şi facă tot timpul actualizările necesare. Eu îl am de 3 ani, şi nu m-a dezamăgit absolut deloc. Plus de asta consumă foarte puţine resurse. Eu am procesor de 1, 60 şi 256 mb de RAM, şi nu se simte absolut deloc că-l am.
Kaspersky am auzit că are ceva găuri, unele chiar foarte mari, nu că Nod 32-ul n-ar avea, orice antivirus are un "călcâi al lui Ahile" prin anumite părți, dar chiar şi aşa, per total Nod-ul se descurcă mult mai bine cu protecția sistemului. happy

| pepe a răspuns:

Eu am Panda cu licenţă şi sunt mulţumit.
Am avut BitDefender, Avira, AVG şi calculatorul plin de viruşi.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Avira.
Pa, pa.

| Ana213 a răspuns:

Toti mentionati mai sus sunt buni eu folosesc Panda si imi place ca imi scaneaza calcu dp servarul lor.

| radu75 a răspuns:

Vad o gramada de antivirusi care sunt folositi, i am folosit si eu, toate variantele in 4-5 ani, insa l am gasit pe cel mai bun, vb serios, adica cel de care sunt cel mai multumit cum i si face treaba : symantec! mai intrbati specialistii si o sa vede ti! acupa cam mult spatiu in calc dar merita, i si face treaba klumea!

| 334499 a răspuns:

De departe kasperksy

| Myr3ll1994 a răspuns:

Eu folosesc avira si cred ca este cel mai bun antivirus am avut 1000 si ceva de virusi si nu mai am nici unul

| Annitu a răspuns:

Avast. şi mă împac f. f. f. bine cu el.thinking

| Daviiiiiid a răspuns:

Eu folosesc antivirusul ESET... E destul de bun dar partea proasta e cu dupa ce apare welcome trebuie sa astepti vreo 2, 3 minutzele pana se incarca sa vada daca nu au aparut ceva virusi si mai e o parte proasta este aproximativ de 3. 5 gb cred

| ZoZoHeart a răspuns:

Northon Antivirus, Bitdefender, Avira, etc.

| kagome_8372 a răspuns:

Kaspersky : cred ca este cel mai bun! [ parerea mea ]

x. o. x. o :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nod 32

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kasperskywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avg isi face datoria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc avg2011 si e perfect cel mai bine merge cu windows 7 ca al meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avg 2011 cu windows 7 merge perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira e cel mai bun si sunt multumit de el. am avut si nod 32 dadea erori si nu mergea sa al dezinstalezi

| Mihai_5710 a răspuns:

Avira