| silver19 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai criticat artist din lume?
M-am uitat asa din curiozitate pe internet la Justin Bieber si am ramas masca cand am vazut cata lume il uraste frate laughing deci mi se pare cel mai criticat, urat cantaret ever...mai toata lumea il critica.
Voi ce credeti?

13 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

In prezent:GaGa
in trecut+prezent+viitor:michael jackson si britney spears+marea artista "paris hilton", of course! rolling on the floor

| pwp a răspuns:

Da... justin bieber mi se pare si mie cel mai criticat cantaret, ca artist nu mi se pare ca e.

| ionica56 a răspuns:

E sunt unele"fetitse" ce il adorarolling on the floor nu stiu ce pana mea vad la el. Mie una imi place de enrique iglesias.love struckDar nu ma gandesc sa ma casatoresc cu el sau sal visez cum fac "unele"laughingserios. Vrei porecle la justin bieber?:[[Justin biberon]][[JustinBulier]]

| winchesters a răspuns:

DisneyIsDaTheBest! M-am saturat de tine te urasc! Trf retrage-ti cuv! Biberonul ala nu se compara cu Robert pentru ca e de o mie de ori mai tare.canta si la pian si e si actor spre deosebire de biberon ala a tau care are o voce de muierelaughing. Esti super indragostita si invidioasa pe Robert.asta o stim cu toti. dar faza. i ca ne doare. n ***.

| winchesters a răspuns:

@DisneyIsDaTheBest.stiam ca ai ceva cu ei.imi pare tare rau pentru tine. tu ai ceva si cu fanii lu Mileyhappy. dar ca sa nu intram in detalii.si sa nu ne mai certam.ramane asahappy.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandra_3484 a răspuns:

Frate, lumea e invidioasa.Foarte invidioasa adica "uite'l si pe homo ala","vai da ce urat s-a imbracat aia","uite draga cu cine s-a mai cuplat ala"etc.

LUMEA E FOARTE REA!

| MANDY_2679 a răspuns:

Lady Gagalaughing)straight face o fi "artist"straight facelaughing fundita?:X

| vlad210 a răspuns:

Pana acum nu am intalnit niciun baiat care sa-l inghita pe asta. Nici prea multe fete sincer sa fiu ( vreo 2 - 3 ). App si eu il uras, dar nu stiu de ce. Poate pentru ca face melodii in care toate fetele il plac si el e cel mai frumos baiat, etc. chatterbox

| Black_Cherry a răspuns:

Normal ca Biberon e cel mai criticatwinking

| andrutza_5118 a răspuns:

Pai in ziua de azi toata lumea se critica.Eu cred ca il critica pentru ca vad ca foarte multe fete il plac si pun intrebari despre el iar al treilea lucru este INVIDIA.PS:este multa lume care il critica dar si multa lume care il plac:d.Pa pa.

| anneblackish a răspuns:

Cred ca este cel mai criticat din Romania, dar din alte tari.nu stiulaughingDar nu stiu de ce il critica atat, ce le o fi facut baiatu asta nu stiu, eu nu am nimic cu el. Unele mel sunt chiar super,