| W1z4rd a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai nepretuite daruri pe care viata ni le ofera?

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Iubirea e un dar imenshappy
Depinde daca ai cui sa ii ofer acest 'dar' si sa aiba cine sa til returneze.

| rater1994 a răspuns:

Insusi viata ii darul

| Monna a răspuns:

Viaţa însăşi. Familia.

| Kyky a răspuns:

Nu cred ca pot oferi un raspuns mai amplu decat s-a dat deja, de catre rater1994 si Gini.
Darurile cele mai de pret sunt: familia (in special parintii) si insasi viata.

| Gini a răspuns:

Familia. Restul se cumpara.

| Sinitar a răspuns:

Cele mai nepretuite daruri pe care ni le ofera viata sunt: ca traim, ca suntem sanatosi, ca suntem fericiti chiar daca alti ne vad saraci, viata iti ofera o familie un copil dar uneori te incearca si este cel mai mare obstacol, dar merita sa lupti pentru cea ce numesti o familie. Acestea sunt bucuriile vietii Bafta!

| carabinierr a răspuns:

Cele mai nepretuite daruri pe care "viata" ti le o feralaughing (daca mureai nu te mai bucurai de nimic)

| XxDeeDeexX a răspuns:

Pai...fericirea,sanatatea,speranta de a visa la ceva nou,sa te trezesti dimineata stiind ca cineva o sa ti ureze un"Buna dimineata!"din tot sufletul... poti sa spui ca cele mai nepretuite lucruri sunt copii tai(in caz ca ai), familia, averea(daca esti singur:-lsi egoist)poti spune ca cel mai nepretuit lucru este acela pe care tu il crezi nepretuit pentru ca dupa mine atunci cand iubesti cu adevarat ceva faci tot posibilul sa il stii in siguranta
Pt mine cel mai nepretuit lucru in momentul de fata e familia si stiu ca ea o sa ramana nepretuita pe veci pentru ca nimeni nu tine mai mult la mine decat eitongue
Sper ca te am ajutat:*:X!

| Analy a răspuns:

Cele mai nepretuite daruri pe care ni le ofera viata sunt :
1. Familia
2.Sanatatea
3.Iubirea

| phalas1 a răspuns:

Weed.