| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca sunt problemele care apar cel mai frecvent in relatii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai des apare lipsa increderii... adica daca celalalt pofteste la o alta persoana, celalalt va fi suspicios laughing)
si uite asa apare o stare de conflict intre cei 2. asta pana in momentul in care unul dintre ei chiar degusta pe altcineva, iar atunci va deveni dintr-o data mai relaxat(a) si mai dragastoasa fata de celalalt, pentru ca se simte vinovat laughing)

19 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Lipsa banilor, obisnuinta.

| georgiana a răspuns:

Conflictele datorita impulsivitatii, dezacordurile.si tradarea.

| Artemiss a răspuns:

Cred ca neincrederea, tradarea si rutina.

| albastrel a răspuns:

Infidelitatea, minciuna

| broscutsaaa a răspuns:

Cele de mai sus + ca. "2 vorbe spuse fara rost" strica totul dintr`o miscare sad

| broscutsaaa a răspuns:

Toate cele mentionate mai sus + ca. cum e vorba aia "2 vorbe spuse fara rost". strica totul sad

| night_crawler a răspuns:

Uneori rutina poate fi o problema...trebuie sa ai o mentalitate mereu deschisa spre ceva nouwinking

| Alecsandraa a răspuns:

Nu sunt probleme, e o problema. Gelozia. Pentru mine cred ca e singura problema intr-o relatie. happy

| theodoraafi a răspuns:

Neincrederea, minciuna, gelozia, uneori chiar bautura, tutunul, drogurile

| midnight_2375 a răspuns:

Probabil si monotonia, lipsa de comunicare...

| HaChick a răspuns:

Neimplicarea, monotonia, plictiseala, diferenţa, indiferenţa...

| motzata a răspuns:

Gelozia, minciuna si neincrederea...astea distrug cel mai des o relatzie

| iris_7882 a răspuns:

Gelozia, neincrederea, minciuna!

| razadeluna a răspuns:

Minciuna

| SunShinE_4449 a răspuns:

Dupa o perioada unele persoane se plictisesc si din orice nimicuri se cearta. mai apare si neincrederea, sinceritatea, lipsa de comunicare.de obicei unul dintre parteneri ca sa para ei cum s-ar zice "COCOSI' in acea relatie fac orice chair daca nu au dreptate sa fie ca ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Totul e frumos la inceput dar orice lucru se uzeaza in timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Minciuna si lipsa de respect.prefacatoria.si credinta ca unui smecher si celalalt e prost, sau fraier ca sa fiu mai bland.in exprimare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gelozia, banii, alta femeiesi din nou gelozia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neincrederea minciuna si gelozia