| danSS a întrebat:

Care crezi ca e cel mai urat,cel mai nepotrivit defect pe care ar putea sa il aiba o persoana, atat fizic cat si moral?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Gelozia si minciuna

| DenisIonut01 a răspuns:

Pff pentru fiecare e diferit pentru mine conteaza sa nu ma minta si sa nu ma verifice mereu cineva iar ca fizic ca nu aiba ciudateni pe chip big grin

| Ellena123 a răspuns:

Fizic...toti suntem frumosi in felul nostru dar moral...cel mai urat defect moral este rautatea, minciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Fizic: sa nu fie prea gras laughing si moral: rautatea sufleteasca si ingamfarea. O persoana, cat de frumoasa o fi, daca se poarta urat cu cei din jur devine urata instantaneu.winking

| Maomau a răspuns:

Sa n-aibe caracter!
Adica sa fie o vita cu aspect uman!

| GiAnca a răspuns:

Moral-cred ca e dezorganizarea(poate sa fie respectivul cat de rau ca daca e un imprastiat e mare prapad de el si de cei din jurul lui laughing )
Fizic-sa nu aiba in nas ca al Andreei Tonciu laughing

| FastAndFurious a răspuns:

Fizic ma deranjeaza persoanele care put doar ( nespalate, cu hainele care duhnesc, cu dintii neingrijiti etc).
Moral : prostul ala fudul.

| ILoveTacos a răspuns:

Moral-egoismul/egocentrismul

Fizic-Presupun ca fiionomia fetei/asezarea ochilor

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Rautatea sufeteasca si batjocura, iar fizic...Ei bine suntem toti creati dupa chipul si asemanarea lui D-zeu.Se spune ca sunt 2 lucruri de care cineva nu ar trebui sa rada:felul in care arata si parintii pe care ii are.Ambele sunt primite de la D-zeu.Asa ca defectele fizice nu sunt chiar asa importante. Sper ca te-am ajutat!

| zoeZoe a răspuns:

Ca fizic imi displac slinosii, aia cu parul lins si care e parca plin de untura iar moral aia cu fite de fite.

| Ellena123 a răspuns (pentru zoeZoe):

Aia sunt cocalari poponari nici nu stiu cum sa-i numesc laughing

| MykyTha a răspuns:

Nimeni nu este perfectwinking

| Debby2409 a răspuns:

Pai fizic, sa fie prea obez/anorexic, iar moral cred ca ingamfarea(dupa parerea mea). Funda?