| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare cel mai urat defect fizic la o fata? ( de la fata pana la calcaie)

13 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Genunchii apropiati. Deformeaza si mersul.

| traficanta a răspuns:

Nasul si dintii da. si tenul, asta e inca o obsesie a mearolling on the floor

| pwp a răspuns:

Nasul mare si dintii galbeni si cariati!
pa-pa!love struck

| Minks a răspuns:

Nasul mare, unghiile neigrijite, dintii cariati,

| aaaa12345 a răspuns:

Nasul lol

| thealchemist a răspuns:

Sa fie urita

| Heidii a răspuns:

Dintii neingrijiti si daca are o pozitie incorecta a corpului(cocoasa). :d

| saymoon a răspuns:

Nasul, dantura si urechile mari si strambe.

| Roxy a răspuns:

Pai sa aiba o dantura ingrijita si sa miroase ok sau deloc.si sa nu aiba piciorul foarte mare gen 41happy
eu cunosct cateva fete care au 41 -40 si sunt micic si slabutze si arata foarte ciudat. dar asa suntem conceputihappy... da asta cu dinti nu au nicic o scuza ca pasta de dinti nu e chiar asa scumpa si periutza impurumuti in cel mai groaznic caz.laughing

| PandaGirl a răspuns:

Nasul si dintii.Norocul meu ca am nasul perfect zici ca e operat.

| cristianorudi7 a răspuns:

Fata insine, nu fizionomia ci persoana ca nu pot sa pun dz

| Ирина19 a răspuns:

Dintii stricati si nasucul mare

| DulcePaSsion a răspuns:

Nasul mare, dantura stricata, tenul neingrijit si gras, parul neingrijit, daca are cosuri pe spate I don't want to see sau decolteu. picioarele scurte. cam atatwinking Funda?batting eyelashes