| verje a întrebat:

Care e cea mai proasta vedeta din Romania?

6 răspunsuri:
| Aduutza1993 a răspuns:

Hm...eu zic Simona Sensual.Nu am vazut vreo emisiune un care sa nu se faca de ras...ca doar e o divalaughing) Am dreptate?

| verje explică (pentru Aduutza1993):

Si eu eram de aceeasi parere big grin

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Simona Sensual si Crudu alaturi de Sanzi etc

| katy a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Eu pe astea nici nu le numesc vedete

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru katy):

Bine spus.

| MykaEella a răspuns:

Mai bine intrebai care vedeta e cat de cat cu piciarele pe pamant, la asta iti raspundeam mai usor
Adica ce sa vezi la televizor? Pe Tonciu cu rasul ei de ciocanitoare woody? Pe simona cand se imbraca cu cate o "rochie" din propria creatielaughing adica pe bune, mai bine hibernezi pe scaunul de la pc decat sa scurtcircuitezi televizorul cu perlele "vedetelor"laughing