| me_5148 a întrebat:

Care e cea mai stanjenitore situatie in care ati fost pusi?

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sa fac totul, orice pentru un prieten, si el sa ma abandonezestraight face...de atunci m`am invatat mintebig grin.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa ma impiedic de ceva si sa cad intr-o boltoaca cu noroi laughingPlouase afaralaughing
Asta s-a intamplat cand aveam vreo 10 ani rolling on the floor

| lola a răspuns:

CAnd mi s-a facut observatie ca ma prea "destrabalez" in statia de autobuz cu prietenul meustraight face

p. s. pot spune cu mana pe inima ca nu e adevarat...era doar o simpla profesoara ceausistalaughing

| Artemiss a răspuns:

Cand m-a intrebat fratemeu daca mai sunt virginarolling on the floor

| SweethearT a răspuns:

Eram intr-un parculet cu "gasca", iar prietenul meu rontaia pe seminte, si le arunca in toate partile posibile. A nimerit in capul unei doamne mai invarsta si ea a inceput sa strige la noi. M-am simtit super penibil. Dar ce sa fac daca doamna statea in calea semintelor laughing?

| me_5148 explică:

Ce haios esti......Totusi,de ce nu rad?!

| me_5148 explică:

At ce cauti aici? ai gresit pagina!

| diddy_2463 a răspuns:

Ce intrebari stupide pui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta...