| anapatroana2023 a întrebat:

Care e cel mai bun loc de stat in banca? Clasa a noua

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prima banca, langa fereastra!

| Hyperion7 a răspuns:

Daca vrei să înveți carte, stai prin băncile din fata, dar daca vrei sa fii ăla cool, in spate.

| Furnicuta000 a răspuns:

Depinde de ce vrei. Daca vrei sa copiezi si sa faci altceva in timpul orei, stai in ultima banca.
Daca vrei sa te pui bine cu profesorii stai in prima banca la mijloc
Daca esti un elev mediu stai in a 2 a sau a 3 a banca ori la perete ori la geam dar nu la mijloc ca acolo nu prea te vezi de la catedra

Răspuns utilizator avertizat
| xkhldhoudody a răspuns:

Randul de la usa, printre ultimele banci, ptc de catedra e in dreptul randului de la geam, atunci acolo unde ti am zis e cel mai bine sa stai.
Mult succes