| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Azi am stat cu o colega in banca si ma jucam cu eu o gadileam si fara sa-si de-a seama a zis ca o excit si sa ii dau pace ca se scapa, a zis asta fara sa isi de-a seama.Crede-ti ca daca as putea face sex cu ea? Suntem in clasa A8a.Va rog fara jigniri!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pana la sex este cale lunga. Stii zicala : rolling on the floor. Intai incearca sa o cuceresti pentru a deveni prieteni bla, bla, bla.Sexul mai incolo.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fa i masaj la tălpi, gîdilă o in talpi, poate o excitilaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Zicala "pasarea malai viseaza" **

| SkyPilot a răspuns:

Cred ca nu a stiut ce spune si se gandea ca face pe ea daca o gadili mai mult. Nu asta inseamna sa exciti o fata, iar fetele nu se excita prin gadilat si categoric nu asa ajung la orgasm. Ceea ce ai facut cu ea nu este legat de sex, este mai mult o joaca de copii.

| Ineys a răspuns:

Probabil se referea ca se scapa, adica face "pisu" pe ea... nu cred ca se excita de la un gadilat la varsta aia.

| neanderthalfararusine a răspuns:

Din perspectiva unei fete, iti zic ca ai sanse, insa trebuie sa ti cont de ceva. Daca ea e deschisa la treburi din astea, nu mai e virgina sau ii surade ideea, bineinteles; dar exista posibilitatea ca ea sa vrea, insa sa nu aiba de gand sa o faca.

| AdiNutuu a răspuns:

Era in extaz?

| BlackAngels20022000 a răspuns:

Mai exact eu vreau sa stiu daca sa o excit la maxim. happydaca as avea sanse sa fiu cu ea big grin