| Frogie a întrebat:

Care e cel mai penibil lucru pe care l-ati vazut in ultima vreme? Sau cea mai penibila situatie pe care ati observat-o vreodata?

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Chiar astazi am fost o fuga prin oras si s-au asezat langa mine niste oameni ai strazii care miroseau ingrozitor.Restul autobuzului au evacuat zona din spate, numai eu ramasesem, dar nu stiu de ce.Am considerat ca sunt si ei oameni si trebuiesc tratati cu egalitate. Oare am facut bine?

| eveline a răspuns:

Pai eram in oras cu prietena mea si n baiat mi-a pus mana pe fund. faza este ca era cu prietena.cand a vazut prietena lui ce ai facut i-a dat o geanta in cap si a plecatlaughing)

| andreimicutu a răspuns:

Am vazut o colega de-a mea cum s-a facut praf de la bautura si cadea pe jos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost rugat sa duc pe cineva la aeroport cu masina lui cu geamuri ionizate si el facea sex pe bancheta din spate cu prietena.