| zăGhost a întrebat:

Care e cel mai "valoros" lucru pe care l-aţi făcut in viaţa voastră?

Răspuns Câştigător
| pokales a răspuns:

Din punct de vedere intelectual, am facut o facultate de geologie happy din punct de vedere sentimental am iubit nebuneste o fata, din punct de vedere material happy (niciodata nu se zic afacerile sau "combinatiile") dar au fost slava domnului happy. Din punct de vedere spiritual (cred in dumnezeu) dar nu am nici o legatura cu biserica deoarece e axata prea mult pe partea politica si din punctul meu de vedere politica dezumanizeaza, nu am mari realizari. Ma gandesc de ceva timp sa plec in Africa ca voluntar dar nu stiu daca am sa ajung la o concluzie. In concluzie nu am facut vreun lucru valoros. Nu am salvat pe nimeni de la moarte, nu am facut donatii de milioane. Inca tind spre perfectiune happy. Sper ca am raspuns la subiect. Ma chinuie un rachiu si un foc si nu prea am mintea limpede happy bafta

7 răspunsuri:
| Destinee a răspuns:

M-am nascutlaughing

| zăGhost explică:

@Pokales: Nu are sens... fiecare cu sistemul său de valori.
@All: Când am am spus cel mai "valoros lucru" mă refeream la ceva precum o prietenie menţinută zeci de ani, (de exemplu) dar oricum vă mulţumesc pentru răspunsurile serioase şi felicitări pentru ce aţi realizat până în prezent.

| zăGhost explică:

@Pokales: Mult succes!

| Robbe a răspuns:

Am fost sa iau paine :O:O

Nooop, cel mai valoros lucru a fost cand mi-am salvat cainele de niste dulai mai mari erau 2 si cainele meu nu era in lesa, l-am apucat repede si l-am luat in brate, era pekinez si iti dai seama era de 2 ori mai mic decat aia...

Al doilea lucru a fost cand... am reusit sa copiez la ambele teste nationale la romana si matematica 2011 fara sa fiu prins, luand la romana 8, 40 si la matematica 5, 50. Ma puteti gasi pe un site numai stiu care unde scrii numele meu si iti arata unde am intrat: Gonga Robert!

| Gymy a răspuns:

La varsta mea nu prea am facut ceva foarte valoros, sa zicem... din punct de vedete intelectoal laughing) ( am intrat la cel mai bun liceu din judet) in rest la varsta mea nu prea am ce sa realizez valoros

| pokales a răspuns:

@Robbe din punctul tau de vedere ai facut un lucru valoros ca ai copiat? laughing))))) ai valoare mare prietene laughing

| pokales a răspuns:

Aaaa! Avand in vedere relatia. Fata pe care am iubit-o! a fost o relatie de 6 ani. S-a terminat. Asta e. A fost cel mai valoros lucru care l-am facut pana in mometul de fata. Dar in seara asta m-am hotarat cu prima dragoste (nu cu cea care am avut relatia de 6 ani.) sa plecam in Canada big grin