| Analisse a întrebat:

Ce parere aveti despre viata voastra? Daca ati regreta ceva facut in viata asta care ar fi acel lucru si ce ati face pentru a-l indrepta?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Viata mea nu este una perfecta, este una complicata. Lupt cu cele 2 EU-una buna, una rea. Exista un lucru pe care l-am facut, ca am fost buna cu toti si ei mi-au intors spatele la nevoie si daca as face ceva pentru a-l indrepta, ar fi sa le-o platesc cu aceeasi moneda sa vada ce inseamna suferinta.

| Analisse explică (pentru drogh):

Degeaba incerci da faci asta... Arata-le indiferenta si poate isi vor da seama de greselile facute fata de tine. Asa am patit si eu. Dar totusi e mai bine sa nu-i bagi in seama

3 răspunsuri:
| ayosmdk a răspuns:

Mda... Viata mea e cam plictisitoare, monotona, aceeasi rutina.
Dar sunt multumita, cat de cat.
Mi-as dori sa pot sa invat mai mult, sa fiu mai atenta si mai responsabila.
Am multe regrete dar cel mai mare cred ca este acela ca nu am facut mai nimic pentru mine. Nu m-am distrat mai mult...
In orice caz, mai e timp. Inca sunt tanara. Inca!

| Analisse explică (pentru ayosmdk):

Cred ca intr-o buna zi toti avem acelasi regret...