| anonim_4396 a întrebat:

Care e diferenta intre a tine la ea ca la o sora si a tine la ea ca la o iubita? Va rog sa imi explicati si cu cateva detaliii big grin Adica ce faci daca tii la ea ca o iubita cum te comporti cum ii vb etc

4 răspunsuri:
| a răspuns:

Buna!happy
Daca tii la o fata ca la o sora nu se poate vorbi de iubire(adica iubit-iubita) ci de compasiune.Adica te asiguri ca e bine,iti pasa de ea,tii la ea, dar nu atat de mult incat sa iti fie iubita.
A tine la ea ca o iubita inseamna sa iti placa chiar si defectele ei, sa o iubesti, sa o respecti sa o vezi doar pe ea, nu pe celelalte fete.
Cu persoana pe care o placi trebuie sa ii vorbesti frumos, sa ii dovedesti ca o iubesti!
E o diferenta intre o sora si o iubita!
Sper ca ai inteles!:*

| Razvy12 a răspuns (pentru ):

Si cum as putea sa o intrebare daca ar putea sa imi dea o sansa? adica sa vedem daca putem sa fim impreuna daca e totu ok etc?

| a răspuns (pentru Razvy12):

Pai vorbesti cu ea si o intrebi daca vrea sa fie cu tine, si ii spui ca de mult timp o placi...chestii trestiilaughing si poate va intelege!happy

| pefelie a răspuns:

Diferenta este in atingeri, sarutari si nu-n ultimul rand sex plus anumite teme pe care nu le poti discuta cu sora ta (teme ce cuprind in general "noi doi"). Cu sora ta nu poti discuta sau sa faci asa ceva.
Cand e statut de cuplu va sarutati, va mangaiati etc, dar cu sora nu ai sa poti niciodata sa o atingi in anumite zone s.a.m.d

Scuze ca am vorbit direct si nu am inceput s-o dau in stele cu dragoste etc, dar am vrut sa te fac sa intelegi la propriu care-i diferenta.

Sper ca te-am facut sa intelegi ce-am incercat sa-ti explic aici!