| Silviu17 a întrebat:

Care e materia voastra preferata? Care coincide cu a mea funda...restul vot

Răspuns Câştigător
| iulianh a răspuns:

Chimie sau Istorie sau (pauza mare) laughing

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scoala de soferi clasele teorice pentru autocamion si trailer le ador.

| monyk a răspuns:

Buna,sunt 3 materii care imi plac mai mult,adica romana, engleza si geografie, in rest nu ma prea tenteaza restul.

| TeoPT a răspuns:

Fizica, cred.

| LifeFail a răspuns:

Engleză.

| Ballet a răspuns:

Buna ♥ :]
Romana, Desenul, Sportul :] Mai imi plac si unele elemente` de Biologie big grin

Pa`pa

| Dumnezău a răspuns:

Sexologie la care facem practica pe subiecte vii. smug

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Lb romana :X

| Nuri1 a răspuns:

Buna Silviu! Romana si apoi psihologia.Ce primesc... funda sau vot?batting eyelashes

| Ioana456tt a răspuns:

Mate

| Diana3 a răspuns:

Mate si Franceza

| LoVeRainbowAnDmUsic a răspuns:

Romana.:]