| AlexandruJuravlea a întrebat:

Care e ritualul lui Bloody Marry? sau cei cu numarul 666? Vreau sa stiu daca a incercat cineva ritualele si daca s-a intamplat ceva.

Răspuns Câştigător
| AOLEVRIC a răspuns:

Ma scuzi, cati ani ai? Bloody marry e poveste de adormit copii, am mai vazut eu o intrebare tot in legatura cu asta, copii daca nu va prind bine filmele de groaza stati calmi si nu mai incercati prostii pe-acasa. Multi probabil au incercat "ritualul" sa vada daca se intampla ceva, si vai ca sa vezi - nimic. Si halala, halala, nu e real.

| AlexandruJuravlea explică (pentru AOLEVRIC):

laughing eu am 15 ani dar sunt foarte fascinat de fenomene paranormale si am vrut sa vad daca celor care au facut acest ritual li s-a intamplat ceva... atat doar happy pe viitor raspunde la intrebare nu te abate dela subiect happy. Ciao!

| AOLEVRIC a răspuns (pentru AlexandruJuravlea):

Nu m-am abatut, acesta este modul meu de a-ti spune ca e o prostie, scuze daca te-am deranjat. Si ca sa vezi : http://www.tpu.ro/......a-spus-ca/ - uita-te la raspunsuri si spune-mi la cati a functionat. Eu zic ca pe viitor sa ai grija ce intrebari pui, sa nu fie neortodoxe. Arunca o privire pe link-ul de sus si spune-mi parerea ta.

| AlexandruJuravlea explică (pentru AOLEVRIC):

Eu voiam doar sa aflu daca oamenilor care au facut asa ceva li s-a intamplat ceva.

| AOLEVRIC a răspuns (pentru AlexandruJuravlea):

Poi si in linkul dat de mine, oamenii spun foarte clar ca nu li s-a intamplat happy. Doar asta am vrut sa afli.

| AlexandruJuravlea explică (pentru AOLEVRIC):

Poi ia incearca u si zi-mi ce ti s-a intamplat laughing

| AOLEVRIC a răspuns (pentru AlexandruJuravlea):

Eu sunt un om normalwinking, nu sunt in starea de prostie sa incerc asa ceva. Conversatia asta nu stiu unde duce, vreau doar sa intelegi ca nu e nimic adevarat si nu functioneaza.

| AlexandruJuravlea explică (pentru AOLEVRIC):

Ok si eu la care raspuns dau funda? laughing

| AOLEVRIC a răspuns (pentru AlexandruJuravlea):

La cel corect, la cel care vrei tu, nu am neaparata nevoie de funda.

11 răspunsuri:
| Dragonfly6 a răspuns:

Nimeni nu ti-a povestit inca prostiile astea?
Cu Bloody Mary cica trebuie sa zici de X ori numele ei in oglinda la miezul noptii.
Cica 666 e numarul diavolului. Nu face nimic, e doar un numar oarecare.
Nu are ce sa se intample. Sunt doar povesti facute de oameni odihniti care aveau nevoie de bani.

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Ritualul chemării lui Bloody Mary este, în general, cam acelaşi: într-o cameră întunecată (baie, cămară), în faţa unei oglinzi mărginite de lumânări aprinse, „apelantul" trebuie să-i rostească de 13 ori numele. Intonaţia apelurilor este crescândă – de la implorare până la strigăt. La fiecare chemare, oglinda trebuie privită intens. După cum indică unele ritualuri, cel care cheamă spiritul trebuie să se învârtească pe loc sau să-l apeleze cu cuvintele: „Mary, te detest!", „Mary, vino la mine!" sau „Mary, eu ţi-am ucis fiul!" În urma acestei ultime modalităţi de apel, cel care o cheamă trebuie să fie foarte atent, pentru că spiritul l-ar putea ataca violent. '' Nu stiu cat de adevarat este:d. Si in legatura nu numarul 666 in mitologia crestina este numarul fiarei. 666 este numarul vehiculat in vechiul testament ca fiind pecetea raului care va fi pusa pe mana sau pe frunte de catre fiara.

| delicioasata99 a răspuns:

Buna eu am incercat ritualul cu bloody marry si nu mi s-a intamplat nimic am simtit in mine o spaima. si m-am dus in sufragerie (eram la my friends) atat! aa. si cu nr 666 eram la school si am sunat a raspuns o voce care ziceaa haaahahaaa dar de aia gen horror si am inchis atat. nu-i nimic de groaza incearca si tu. e amuzant