| aliceioana a întrebat:

Cine crede in Bloody Marry si dce?
Ati avea curaj sa incercati chestia cu ritualul?
Fundaaaa

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu cred, insa imi place sa citesc diversele variante ale ritualului si ale povestii propriu-zise. Chiar imi place subiectul, printre altele de genul asta. As putea sa fac asa-zisul ritual, insa la cate variante sunt, nici nu as stii cum sa procedez. Dar oricum, nu are niciun rost, fiindca nu are nicio logica toata treaba si nu se va intampla nimic in final.

1 răspuns:
| Rawrrr69 a răspuns:

Eu una nu cred. E doar o legenda si nu mi-ar fi frica sa incerc ritualul deoarece nu se intampla nimic. Si stiu ca exista si o bautura cu numele asta Bloody Mary si ca mi-ar face placere sa gust din acea bautura. happy