| DeathTheKid a întrebat:

Care este cea mai buna carte pe care ati citit-o si mi-ati recomanda-o?

Răspuns Câştigător
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Buna, poti citi Gazda de Stephenie Mayer... nu e cu vambiri e cu suflete si cartea pune in valoare "omenia". Este o carte foarte faina si din cate am inteles eu va aparea si continuarea... e genu sf.
A doua e Ingerul Noptii de Becca Fitzpatrick e o carete care iarasi se inparte in mai multe volume, e o trigologie si primele 2 au aparut deja la noi, al treilea apare in state pe 11 octombrie happy In carte e vb despre o fata Nora care traieste doar cu mama ei undeva la marginea orasului si despre un elev nou la scoala ei Patch care este un inger cazut, povestea lor este de un usor suspans si umor insa si volumul 1 si cel de al doilea la sfarsit au fost infricosatoare happy
11 minute este o carte de paulo coelho care este putin erotica, este vb despre o prostituata Maria care convinsa de un om de afaceri pleaca din Brazilia, tara ei natala, si acolo se petrece cea mai mare parte din actinuea cartii, cartea este si foarte romantica si dramatica happy Daca esti mai teribilist sau teribilista happy It recomand Sange Satanic este scris de Cristina Nemaschovici o autoare romanca, cartea este... nu cam am comentari se petrece un adevarat haos acolo happy Sex cu parinti, droguri, lezbience si gay, incese, achool, si totul se pierde printr-un flux de simplitate excentrica.
Sper ca team ajutata si sper ca ai sa te hotarasti ce carte sa citesti happy

7 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Biblia the bestlove struck citesteo

| Aylee a răspuns:

Karmasutra.

| KaRy a răspuns:

Singur pe lume de Hector Mallot. E supeeeeeer!

| CrisutzuxD a răspuns:

Fortele raului absolut...the best ti-o recomand din tot sufletul.bine dar sunt 3 vol.dar nu te plictisesti

| myru_6393 a răspuns:

Invitatie la vals de miahil drumes
happy
winking funda?

| Alex0795 a răspuns:

Buna happy mie mi-au placut foarte mult cartile lui Mihail Drumes (are 3 carti ) si daca ar fi sa aleg cu siguranta as alege "Elevul Dima dintr-a 7 a". Sper sa iti placa big grin

| 2Bad a răspuns:

Bancuri si glume.