| Bonelush42O a întrebat:

Cum pot sa fac si eu patratele repede? Funda

Răspuns Câştigător
| M3K4N0ID a răspuns:

Tractiuni,abdomene,flotari fandari si multe altele, adica sa faci ceva de baza!
Uite si un link:
http://www.youtube.com/watch?v=fhICbRvOZ64

| Cosmin86 a răspuns (pentru M3K4N0ID):

Vrei sa spui dieta stricta, patratelele se fac DIN ALIMENTATIE

| kar1GaNNN a răspuns (pentru M3K4N0ID):

Patratelele se fac din alimentatia consumata de organism zilnic!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa multe exercitii fizice ..incearca sa mergi la sala

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Alt copil mic, poate sa nu faca DELOC exercitii fizice, conteaza doar 10 %.

90 % conteaza alimentatia. Mai documentati-va si voi inainte sa spuneti ABERATII :

http://www.culturism.ro/......domen.html

| Bogdanescu a răspuns:

Liniar si creion pe foaie de hartie big grin

| MrCereala a răspuns:

Din numele tau, se vede ca ai 11-12 ani. Nu e recomandat la varsta ta sa faci patratele.